

1 724 ₴
Відправлення з Одеси
Collapsible Storage Bin 36L – пластиковий складаний контейнер для зберігання та транспортування інструментів та аксесуарів. Розрахований на широке коло споживачів завдяки компактним розмірам у складеному положенні та об'єму 36 літрів у робочому положенні.
Контейнер виготовлений з легкого та міцного ABS-пластику. Верхня кришка витримує навантаження до 50 кг. Максимально допустиме навантаження становить 110 кг.
| Розміри у складеному положенні, мм | 480×309×99 | |
| Висота у розкладеному положенні, мм | 309 | |
| Максимальне навантаження, кг | 110 | |
| Країна-виробник | Китай |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SGCB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 36 |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 309 мм |
| Ширина | 309 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Кількість відділів | 1 |
| Колір | Червоний |