11 492 ₴
Відправлення з Одеси
SGCB DA75 Polisher Полировальная машинка ексцентрикова двоходова, 75мм, хід 12мм, SGGF190
Ексцентрикова полірувальна машинка SGCB DA75 Polisher - це пристрій, яким з легкістю можуть користуватися як початківці полірувальники, так і професіонали. Така машинка виділяє мало тепла, тому при поліруванні поверхні ЛФП ви будете повністю контролювати процес.
| Характеристики: | |
|
Электричний |
|
75 мм |
|
2500-5500 об/хв |
|
12 мм |
|
500 Вт |
|
220 В |
|
Так |
|
2.1 кг |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SGCB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 12 мм |
| Амплітуда коливань | 12 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |