
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Пад для хімчистки. Бережна і якісна очистка будь-яких поверхонь. Двосторонній, розмір 8 * 13 см. Одна сторона для глибокого очищення, друга сторона для видалення забруднень.
За рахунок синтетичних ниток середньої жорсткості, ворсинки даного пада відмінно працюють на поверхні, руйнуючи структуру грязьових відкладень.
Застосування: чистка шкіряних виробів, сидінь, пластикових панелей, ковроліну, замші, алькантари, плитки та ін.
При застосували складу для хімчистки відмінно спінює сам склад створюючи суху піну, яка разом з ворсинками добре працює з забрудненням. Друга сторона - мікрофібра, яка потрібна для збирання забруднення. Багатофункціональний. Довговічний на відміну від щіток, прасок, фібрових аплікаторів і тп.
Більше цікавого товару на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування | Уборка |
| Оброблювана поверхня | Пластик |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Білий |
| Вид товару | Губка |
| Наявність ворсу | З одного боку |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 2 |
| Стан | Новий |