130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Чорна губка середньої щільності для робіт по кузову, зовнішньому пластику і гумі.
Служить для протирання зовнішнього пластику, шин і різних гумок. Зручна при нанесенні нано-лаку. Стійка до різних хімічних складів.
Усередині салону допустимо використання для нанесення LEATHER STAR на шкіру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KochChemie |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Чорний |
| Вид товару | Губка |