
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Пад для хімчистки. Бережна і якісна очистка будь-яких поверхонь. Двосторонній, розмір 10 * 14 см.
За рахунок синтетичних ниток середньої жорсткості, ворсинки даного пада відмінно працюють на поверхні, руйнуючи структуру грязьових відкладень.
Застосування: чистка шкіряних виробів, сидінь, пластикових панелей, ковроліну, замші, алькантари, плитки та ін.
При застосували складу для хімчистки відмінно спінює сам склад створюючи суху піну, яка разом з ворсинками добре працює з забрудненням. Багатофункціональний. Довговічний на відміну від щіток, прасок, фібрових аплікаторів і тп.
Більше цікавого товару на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування | Уборка |
| Оброблювана поверхня | Тканина, Пластик, Натуральна шкіра, Штучна шкіра, Вініл |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Білий |
| Вид товару | Губка |
| Наявність ворсу | З одного боку |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |