1 423 ₴
Пінні пістолети для автомийки: Регульована насадка Snow Foam Lance з швидкороз'ємним з'єднанням. Сердечник Foam Lance виготовлений з якісної латуні. Основний корпус виконаний із цільної латуні. Регульоване розпилювальне сопло для точного змішування та утворення піни. Сіткова пігулка з нержавіючої сталі для піноутворення. Може використовуватися для миття автомобілів, мотоциклів, підлог, миття вікон, проїздів, дахів, миття сайдинга і т.д. Ідеально підходить для ентузіастів або професійного використання.
Більше цікавих товарів на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Surainbow |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність бака | 1 л |
| Вага | 0.45 кг |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Пенпистолети |
| Стан | Нове |