



442 ₴
Work Stuff BREEZE Interior Mitt – компактна рукавиця з м'якої мікрофібри для прибирання інтер'єру автомобіля. Її м'які мікроволокна дозволяють ефективно та безпечно працювати з пластиковими, гумовими, текстильними та шкіряними елементами салону. А компактні розміри дозволяють очищати важкодоступні місця.
Еластичне тканинне кільце з шнуром, що затягується, слугує для фіксації великого пальця кисті. Всередині – два відсіки для пальців. Завдяки такому крою кожен рух руки буде точним та вивіреним. Після завершення прибирання рукавицю необхідно промити звичайною водою та висушити, після чого вона знову готова до роботи.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Work stuff |
| Область застосування | Уборка, Мийка |
| Оброблювана поверхня | Тканина, Лак, Фарба, Скло, Пластик, Натуральна шкіра, Штучна шкіра, Вініл |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Сірий |
| Вид товару | Рукавичка |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина | 14 мм |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |