



332 ₴
Work Stuff HURRICANE Wheel Mitt – легка та компактна рукавиця з мікрофібри для ручної мийки колісних дисків. Її продуманий дизайн дозволяє ефективно очищати складні геометричні форми колісних дисків, включаючи важкодоступні місця, де можуть накопичуватися бруд, пил та залишки пилу гальма. М'які та ніжні мікрофіброві мікроволокна делікатно взаємодіють з поверхнями, запобігаючи появі подряпин та пошкоджень.
Еластичне тканинне кільце із щільною посадкою на зап'ясті запобігає зісковзуванню рукавиці з руки під час роботи. Після завершення мийки рукавицю необхідно промити звичайною водою і висушити, після чого вона знову готова до роботи.
Більше цікавого товару на нашому сайті https://smartdetailshop.сom.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Work stuff |
| Область застосування | Мийка |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Скло, Метал, Пластик, Гума |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Сірий |
| Вид товару | Рукавичка |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |