3 323 ₴
Компактний ручний прожектор, який є незамінним професійним обладнанням у всіх галузях.
Новітня технологія виробництва світлодіодів дала змогу отримати світловий потік до 1000 люмен у компактному корпусі – що абсолютно унікально для такого маленького світильника. Світловіддача регулюється за допомогою функції безступінчастого димера в діапазоні від 10% до 100%. Завдяки своїм компактним розмірам, він більш ніж у двадцять разів менший, ніж NOVA 10K, і ідеально поміщається в кишені або сумці.
Корпус виконаний з міцного ударостійкого пластику, який надає йому неймовірну міцність і стійкість до ударних навантажень. Прожектор оснащений кронштейном для монтажу на штатив Scangrip Tripod або Wheel Stand з робочою висотою до 3-х метрів.
Характеристики| Бренд | Scangrip | |
| Товар | Прожектори, Ручні ліхтарі |
| Країна виробництва | Дания | |
| Джерело світла | COB LED | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | Ra > 80 | |
| Освітленність на відстані 0.5 м, люкс | 140...1400 | |
| Потужність світлового потоку, люмен | 100...1000 | |
| Кут освітлення | 120° | |
| Колірна температура, к | 6000 | |
| Тип батареї | Li-ion | |
| Напруга батареї, В | 3.6 | |
| Потужність батареї, мАгод | ||
| Час роботи за максимальної яскравості, год | 2 | |
| Час роботи за мінімальної яскравості, год | 20 | |
| Час заряджання, год | 3.5 | |
| Енергоспоживання, Вт | 10 | |
| Вхідна напруга зарядки, В | 5v/2A | |
| Довжина кабелю, м | 1 | |
| Вага, кг | 0.885 | |
| Габаритні розміри, мм | 230×135×43 | |
| Ступінь захисту | IP54/IK07 | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Більше цікавого на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scangrip |
| Країна виробник | Данія |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Джерело світла | LED module |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 885 г |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 43 мм |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Ступінь захисту IP | 54 |