2 811 ₴
Потужний великий магнітний кронштейн Scangrip Magnetic Bracket L призначений для монтажу великих робочих ламп Scangrip на будь-якій магнітній поверхні. Має два магніти з утримувальною силою 20 кг кожен. Кріплення виготовлено з високоміцної сталі з лазерним різанням і порошковим покриттям. Лампа нахиляється до потрібного кута.
Характеристики| Бренд | Scangrip | |
| Товар | Аксесуари |
| Розмір, см | 26×4×56 | |
| Вага, г | 700 |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scangrip |
| Країна виробник | Данія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кріпити |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 4 мм |