25 651 ₴
Відправлення з Одеси
Володіючи двигуном з високим крутним моментом, компактною конструкцією, чудовою ергономікою і легким корпусом, RUPES LH19E є одним з найпотужніших і маневрених роторних полірувальних пристроїв на ринку. Легка та потужна конструкція робить його ідеальним рішенням для роторного полірування в детейлінг студіях, малярних станціях, деревообробці, суднобудуванні та багато іншого.
Модель комплектується антивібраційними ручками. Спеціальна конструкція разом з м'яким матеріалом поглинає і розсіює вібрації, що виникають під час роботи машини. Бічна ручка входить до набору делюкс і може встановлюватися як з правого, так і з лівого боку, залежно від уподобань оператора. Наддовгий електричний шнур, підвищеної зносостійкості, забезпечує максимальну потужність машини та ефективність роботи. Прогресивний спусковий гачок дає змогу оператору плавно регулювати швидкість обертання підошви в рамках виставленого діапазону на електронній шкалі регулювання швидкості.
Додаткові характеристики:
Діаметр підошви, мм 125-150-165
Потужність, Вт 1200
Кількість оборотів, R.P.M 450 - 1700
Вага, кг 2.2
До складу набору входить:
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |