31 232 ₴
Відправлення з Одеси
Ексцентрикова полірувальна машинка RUPES BigFoot LHR15ES ідеально підходить для обробки вигнутих поверхонь. Орбітальний хід LHR15 менший, ніж у LHR21, проте частота обертання більша. Це дає змогу LHR15 не поступатися в агресивності машині LHR21 попри менший орбітальний хід. Полірувальні диски BigFoot BF150 відмінно збалансовані і не дають додаткових вібрацій на корпус інструменту. Це дає змогу стверджувати, що машинка LHR15ES справжня перлина в асортименті інструменту будь-якого детейлера.
Комлектація RUPES LHR15ES LUX:
| Бренд | RUPES | |
| Джерело живлення | Електромережа | |
| Комплектація | LUX | |
| Привод | Ексцентриковий |
| Діаметр підошви, мм | 125 | |
| Хід ексцентрика, мм | 15 | |
| Потужність, Вт | 500 | |
| Кількість обертів, R.P.M | 2000...5000 | |
| Вага, кг | 2.6 | |
| Гарантія, міс | 12 |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 15 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |