33 690 ₴
Відправлення з Одеси
Завдяки збільшеному ходу ексцентрика в 21 мм та великому діаметру полірувального кола в 180 мм, обертально-орбітальна полірувальна машинка LHR21 є ідеальним інструментом для роботи на великих площах. Відмінно збалансована машина з лінійки BigFoot гарантує швидку обробку та бездоганний фінішний результат.
Основні переваги:
Додаткові характеристики:
Діаметр підошви, мм - 150
Потужність, Вт - 500
Кількість оборотів, R.P.M - 2000-4200
Хід ексцентрика, мм - 21
Вага, кг - 2.6
Комплектація RUPES LHR21ES LUX:
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 4200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 21 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |