Відправлення з Одеси
MaxShine Detailing Bucket – відро об'ємом 20 л для миття автомобілів. Виготовлено з легкого, міцного напівпрозорого пластику сірого кольору. Має зручну сталеву ручку для перенесення. Це ідеальний вибір для застосування методу двох відер при ручній мийці: наприклад, зелене відро можна використовувати для заповнення розчином із миючим засобом, а червоне (або будь-якого іншого кольору) – для чистої води.
До відра можна придбати додаткові аксесуари, такі як брудовловлювальна сітка або візок на колесах. Вони значно підвищують якість та ефективність мийки, а також забезпечують зручність процесу загалом. Брудоуловлювальна сітка допомагає затримувати бруд і частинки, запобігаючи їх повторному потраплянню на поверхню автомобіля. Візок на колесах полегшує переміщення відра з водою навколо автомобіля, роблячи процес миття зручнішим.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 20 л |
| Діаметр | 25 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 38 см |
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відро без кришки |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Форма | Кругла |