


751 ₴
Відправлення з Одеси
MaxShine Detailing Bucket Caddy – компактний органайзер, який кріпиться до обода відра та призначений для організації робочого простору під час мийки автомобіля. Він забезпечує зручне розміщення всіх необхідних аксесуарів, таких як пензлі, щітки, губки та розпилювачі, покращуючи ергономіку робочого місця.
На бокових горизонтальних ручках органайзера є отвори діаметром 14 та 18 мм для зберігання пензлів у вертикальному положенні. Днище – з отворами для стоку води, запобігаючи її скупченню всередині органайзера та допомагаючи зберігати інструменти сухими та цілими під час роботи.
Сумісний з усіма відрами
| Розміри, мм | 340×150×222 |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 222 мм |
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |