15 912 ₴
Відправлення з Одеси
Гібридна ротаційна полірувальна машина подвійної дії
Міні-акумуляторна полірувальна машина M0312 V2 від MaxShine — це робоча конячка розміром з півлітра, яка забезпечує доступність і точність у вашій долоні. Ця революційна бездротова полірувальна машина подвійної дії забезпечує неперевершену універсальність і мобільність. M0312 V2 розроблена для важкодоступних місць і швидкого полірування, забезпечуючи виняткову продуктивність без шнура живлення.
| Вага | 2,1 кг |
| Розміри футляра | 35 × 22,5 ×10 см |
| Тип поліруваггя | Гібрид (подвійної дії та ротор) |
| Хід ексцентрика | 3 мм, 12 мм |
| Діаметр підошви | 1,5" і 2" |
| потужність | 80 Вт |
| Швидкість без навантаження | 4700 об/хв |
| Розмір різьби шпинделя | 1/4"-28 |
| Контроль швидкості | 1 – 6 |
| Колір | Сірий |








Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 50 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додатковий акумулятор | Так |