

52 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Відправлення з Харкова
Ущільнюючий матеріал із синтетичної тканини. Виробляється у вигляді стрічок з клейким шаром довжиною 1.75 або 6 метрів.
Застосування: застосовується в місцях примикання пластмасових деталей до кузова і між собою. Можливе застосування в зазорах між декоративними елементами салону і кузова автомобіля, панелі приладів, ущільнення повітроводів, для усунення скрипів.
|
Ширина стрічки (мм) |
20 |
|
|
Довжина стрічки (м) |
1.75 |
6 |
| Кількість в упаковці (шт) |
10 |
1 |
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 2 см |
| Довжина листа | 1.75 см |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |
| Основна | |
| Довжина | 175 мм |