
488 ₴
Показати оптові ціниВідправлення з Харкова
Шумопоглинаючий матеріал на основі спіненого пінополіуретану з латексним просоченням. З одного боку має клейовий шар, за допомогою якого легко наноситься на поверхні складної форми. З іншого боку хвилеподібна м’яка поверхня на яку нанесена тонка звукопрозора вологонепроникна поліуретанова плівка чорного кольору. Служить ущільнювачем між корпусом автомобіля та пластиковими деталями салону. Завдяки латексному просоченню і вологонепроникному покриттю SoundWave PU довговічний і має ефект пам’яті — відновлює свою форму навіть після дуже сильного стиснення. SoundWave PU нетоксичний та безпечний. Використання як шумопоглинач.
Зони застосування: пластикові деталі салону – карти дверей, елементи стелі, обшивки стійок, обшивка моторного щита, тунель, елементи кріплення багажника.
|
Розмір листа (мм) |
1000х500 |
|
Товщина (мм) |
15 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
8 |
|
Вага листа (кг) |
0,37 |
|
Необхідність нагріву |
ні |
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
від +10 до +30 |
|
Температура експлуатації (°С) |
від -40 до +150 |
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина листа | 100 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.5 кв.м |
| Вага | 0.4 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |