
467 ₴
Показати оптові ціниВідправлення з Харкова
MultiMat EVO — інноваційний комбінований багатошаровий матеріал, що поєднує в собі вібро-звукоізолюючі та тепловідбивні властивості. Лист складається з акустичної мембрани з щільним шаром бутилкаучуку (2,0 мм), звукотеплоізоляційного шару на основі спіненого каучуку (4.5 мм) та полімерний клейовий шар (1.2 мм). MultiMat EVO рекомендований для нанесення 2-м шаром поверх віброізоляції у найбільш звуконавантажених місцях автомобіля. Матеріал має збільшений звукоізоляційний шар і має високий рівень звукоізоляції до 32 дБ. MultiMat EVO не боїться вологи, що дозволяє використовувати його у місцях скупчення вологи.
Використання: колісні арки, дно багажника, підлога.
|
Розмір листа (мм) |
500х370 |
500х700 |
|
Товщина (мм) |
7.5 |
7.5 |
|
Вага листа (кг) |
1.08 |
2.13 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
8 |
5 |
|
Необхідність нагріву |
нет |
|
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
от +10 до +30 |
|
|
Температура експлуатації (°С) |
от -40 до +150 |
|
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 7.5 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 70 см |
| Площа аркуша | 0.35 кв.м |
| Вага | 2.2 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |