
від 94 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Відправлення з Харкова
Block pro – эфективна акустична мембрана на основі нетканого полотна и полімерного шару з поліпшеними адгезійними властивостями. Матеріал гарантує високий коефіцієнт звукоізоляції і призначений для нанесення фінальним третім шаром в найбільш шумонагружені частини кузова і тільки на горизонтальні поверхні. Block pro — пластичний і не втрачає эфективності в широкому діапозоні температур.
Застосування: підлога, багажник.
|
Розмір листа (мм) |
370x500 |
|
|
Товщина (мм) |
2 |
3 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
16 |
12 |
|
Необхідність нагріву |
немає |
|
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
от +10 до +30 |
|
|
Температура експлуатації (°С) |
от -40 до +100 |
|
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 37 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.185 кв.м |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |