від 172 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Відправлення з Харкова
Самоклеючий матеріал, який використовується для звуко-теплоізоляції автомобіля. Виготовлений із спіненого каучуку, має дуже гарні демпфуючі та звукоізоляційні властивості. Завдяки високій пластичності його зручно укладати. Матеріал негорючий, маслостійкий, при нагріванні до 120 °С не виділяє токсинів. Завдяки цьому його можна застосовувати в моторному відсіку та на всіх інших поверхнях кузова автомобіля.
Застосування: підлога, моторний щит, багажне відділення, фільонки дверей, дах, підкапотний простір.
|
Розмір листа (мм) |
800х500 |
|
|
Товщина (мм) |
6 |
10 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
15 |
10 |
|
Питома вага (кг/м.кв.) |
0.31 |
0.36 |
|
Звукоізоляція DIN 4109 (дБ) |
До 36 |
|
|
Теплопровідність (Вт/мК) |
0.32 — 0.34 |
|
|
Необхідність нагріву |
нет |
|
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
от +10 до +30 |
|
|
Температура експлуатації (°С) |
от -40 до +120 |
|
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 80 см |
| Площа аркуша | 0.4 кв.м |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |