


3 978 ₴
Відправлення з Одеси
Металевий візок на колесах для встановлення мийного відра.
Підвищує зручність і процес роботи на мийній ділянці. Сталева конструкція забезпечує міцну фіксацію, а прогумований край отвору для встановлення відра перешкоджає появі подряпин на ньому. Краї корпуси візка виготовлені як органайзер для мийного приладдя.
Можливо розмістити 5 пензлів (від 16 до 30 мм) і 2 ємності об'ємом до 500 мл. Колеса обладнані двома педальними гальмами для фіксації візка.
Діаметр отвору для відра 280 мм.
Розміри візка: 40 см х 40 см х 17 см.
Більше цікавих товарів на нашому сайті https://smartdetailshop.prom.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість коліс обладнаних гальмом | 2 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |