32 614 ₴
Відправлення з Одеси
Пристрої BigFoot давно вважаються зразком тонкого та дбайливого полірування. Вони не гріють і не пропилюють ЛКП, не залишають голограм.
Єдине, чого їм не вистачало – агресивності, здатності швидко усувати глибокі ушкодження. Не було й своїх вовняних кіл для чорнової роботи. Поліровщикам доводилося вдаватися до сторонніх виробників, що трохи порушувало цілісність методології RUPES.
Наразі ситуація змінилася. Компанія RUPES запустила повноцінну закриту систему полірування: потужну та легку роторну машинку, набір вовняних кіл та спеціальних полірувальних паст. Звертатися до сторонніх виробників тепер не потрібно.
Додаткові характеристики:
Діаметр підошви, мм 125-150-165
Потужність, Вт 1200
Кількість оборотів, R.P.M 450 - 1700
Вага, кг 2.2
До складу набору входить:
1 x ротаційна полірувальна машинка LH19E
1 x інструментальна сумка BigFoot
1 x полірувальна паста для роторного інструменту, COARSE - 250 мл.
1 x полірувальна паста для роторного інструменту, FINE - 250 мл.
1 x полірувальна паста для роторного інструменту, ULTRAFINE - 250 мл.
2 x поролонові диски, COARSE, синій - 135 мм
1 x поролоновий диск, FINE, жовтий - 135 мм
1 x поролоновий диск, ULTRA FINE, білий - 135 мм
4 x кольорових серветки з мікрофібри
1 x захисний фартух BigFoot
1 x інструмент для зміни диска BigFoot
1 x бічна ручка
1 x ручка-скоба
1 x підошва
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 2.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Rupes |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |