60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Аплікатор Imprint (фіолетовий) - це високоякісний інструмент для дітейлінгу, який ідеально підходить для нанесення воску, силанта та інших консервантів як на кузов авто, так і на елементи салону. Ця губка розміром 10,5x2 см ідеально підходить для масштабних автомобільних проектів та повсякденного використання.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Surainbow |
| Область застосування | Полірування, Уборка, Мийка |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Скло, Метал, Пластик, Гума, Натуральна шкіра, Штучна шкіра, Вініл |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Фіолетовий |
| Вид товару | Губка |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Перфорація | Ні |
| Довжина | 105 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |