
10 608 ₴
Трирівневий візок на колесах SGCB Multifunction Utility Cart виготовлений з армованого та високоміцного поліпропілену, і є незамінним інструментом на автомийних станціях та дітей лінг студіях. Візок для інструментів не тільки підвищує зручність роботи, а й презентабельність.
Трирівневий дизайн та великий розмір полиць дозволяє зручно зберігати інструменти та витратні матеріали. Кожна полиця витримує навантаження до 40 кг. Візок оснащений двома знімними розетками, які підходять для більшості електроінструментів та приладів. Колеса повертаються на 360 градусів та має функцію гальма.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SGCB |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 825 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість відділень | 3 |
| Колір | Чорний |